Aktualne PROMOCJE!

Znajdź nas na Facebook'u!

tekst alternatywny

Salony Firmowe

Rolety materiałowe

 

Nasze rolety mogą umilić Ci życie....   Rolety w kasetach, rolety wolnowiszące...

-System aluminiowy z prowadnicą przestrzenną : Rolety  w kasetach

przyklejany lub przykręcany do ramy okiennej ,system nie zawiera światła szyby, wyposażony w mechanizm samohamujący dostępny w kolorach :biały, brąz, oraz okleinowany : złoty dąb, orzech i mahoń.

-System aluminiowy z prowadnicą płaską: Rolety w kasetach

przykręcany do ramy okiennej, stosowany na okna gdzie jest mało przestrzeni między otwartym skrzydłem a szpaletem .System wyposażony w mechanizm samohamujący .Dostępny w kolorach : biały, brąz oraz okleinowany złoty dąb, orzech i mahoń.

-System pcv z prowadnicą przestrzenną:

 

 

przyklejany na ramę okienną ,nie zabiera światła szyby, ze względu na dużą pojemność nawoju tkaniny stosowany najczęściej na drzwi balkonowe, witryny sklepowe, i inne duże powierzchnie okienne ,system wyposażony w mechanizm samohamujący dostępny w kolorach: biały ,orzech, dąb, mahoń,wisnia,antracyt

 

-System mini- wolno wiszący:

 

przykręcany lub zawieszany haczykami na ramę okienną ,dodatkowe zastosowanie mają żyłki które służą za prowadzenie boczne.

-System Maxi-wolno wiszący:

 

montowana do :wnęki okiennej, nadproża ,lub do sufitu. Stosowany na wielkie witryny lub w pomieszczeniach gdzie nie ma możliwości zastosowania rolet w kasecie .

-System z mechanizmem sprężynowym  : Rolety w kasetach

 

montowany na skrzydło okienne, możliwości sterowania :od dołu do góry, od boku jak i od góry do dołu ,możliwość zastosowania dwóch szt na jednym skrzydle, po przeciwnych stronach.

Rolety dachowe : Rolety w kasetach


Zastosowany do rolety mechanizm sprężynowy pozwala na płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu, możliwość sterowania na różnych wysokościach - za pomocą teleskopu sterującego.Dotępne w prowadnicach lub bez.Kolory :anoda, cimna sosna, jasna sosa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rolety okienne lubin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

roletki legnica,rolety legnica,rolety materiałowe,rolety lubin,rolety polkowice, rolety w kasetach, roletki w kasetach dla legnicy, roletki w kasetach dla lubin

JoomSpirit