Aktualne PROMOCJE!

Znajdź nas na Facebook'u!

tekst alternatywny

Salony Firmowe

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane - plisy są nowoczesnymi skutecznym systemem osłon okiennych, chroniacym Nas przed nadmiernym nasłonecznieniem , świetnie zastępują rolety . W odróżnieniu od standardowej żaluzji czy rolety , pozwalają zsłonić Nam dowolną część szyby.Oferujemy  plisy w 16 wariantach ,min. na nietypowe kształty okna tj. trapezy,półokręgi , czy trójkąty.Świetnie nadają się również na okna dachowe.Dzięki nowoczesnej funkcjonalności i szerokiej gamie tkanin , ochrona przed światłem słonecznym jast bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabieraja nowego i orginalnego wyglądu.

Wariant 1.

Wariant ten posiada stałą rynnę górną i regulowaną rynnę środkową. Zamiast stałej rynny dolej posiada zaczepy sznurka.

Wariant 2

Wariant te n posiada dwie rynny stałe (górna i dolna) oraz regulowaną rynnę środkową.

Wariant 4

Wariant ten posiada dwie regulowane rynny środkowe, natomiast zamiast rynien stałych, dolnej i górnej posiada zaczepy sznurka. Wariant ten pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.

 

Wariant 5


Wariant ten posiada dwie rynny stałe oraz dwie regulowane rynny środkowe. Pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.

 

Wariant 6

Wersja dzień-noc to dwie tkaniny w jednej żaluzji. W ciągu dnia możemy zasłaniać tkaniną transparentną, natomiast na noc tkaniną typu black-out. W wariancie tym jedna tkanina znajduje się na górze a druga na dole żaluzji.

 

Wariant 7

Wersja dzień-noc to dwie tkaniny w jednej żaluzji. W ciągu dnia możemy zasłaniać tkaniną transparentną, natomiast na noc tkaniną typu black-out. W wariancie tym obie tkaniny znajdują się w górnej lub dolnej części żaluzji.

Wariant 8

Wersja dzień-noc to dwie tkaniny w jednej żaluzji. W ciągu dnia możemy zasłaniać tkaniną transparentną, natomiast na noc tkaniną typu black-out. Wariant bardzo podobny do wariantu 7, z tym że zamiast stałej rynny dolnej posiada zaczepy sznurka.

 

Wariant 9

Plisy o kształcie trójkąta lub trapezu znajdują najczęściej zastosowanie w pomieszczeniach poddaszowych, bądź w zadaszeniach ogrodów zimowych.

 

Wariant 10

Posiada dwie rynny stałe (górną i dolną) oraz jedną belkę ruchomą.
Plisy o kształcie trójkąta lub trapezu znajdują najczęściej zastosowanie w pomieszczeniach poddaszowych, bądź w zadaszeniach ogrodów zimowych.

 

Wariant 11

Plisa o kształcie trójkąta. Minimalna długość rynny górnej wynosi 7cm.
W zależności od kąta ramion, górny wierzchołek trójkąta (powyżej rynny górnej) pozostaje zasłonięty lub nie zasłonięty

 

Wariant 12

Żaluzja w kształcie półokręgu, rozwiązanie bardzo często stosowane w nowoczesnej architekturze. Jeśli podstawa jest średnicą wariant może być ruchomy. W innym przypadku można wykonać jako wariant stały.

Wariant 13

Połączenie prostokąta z trójkątem. W tym wariancie sterowanie odbywa się za pomocą sznurka. Dwie belki są ruchome, a rynna górna jest stała.

 

Wariant 14

Wersja wolnowisząca, sterowanie odbywa się za pomocą sznurka.

Wariant 15


Wersja wolnowisząca, sterowanie odbywa się za pomocą sznurków - jeden sznurek steruje rynną górną, drugi rynną dolną. Wariant ten jest zawsze wykonywany na prowadzeniu żyłkowym.

 

Wariant 16

Trójkąt sterowany sznurkiem, w przeciwieństwie do sterowania ręcznego rynna górna jest stała, a ruchoma dolna.

JoomSpirit